הסעות מסטנסטד ללונדון

כאשר שאר הנוסעים במטוס יתחילו לחפש אחר מוניות ורכבות בגשם ובקור אתם כבר תהיו בדרך אל בית המלון. הסעות מסטנסטד ללונדון נחוצות לכל אדם אשר מבקר בעיר, הנחיתה תהיה הרבה יותר רכה עם הסעה ישירה אל בית המלון. שירותי הסעות ניתן להזמין בכל שעות היממה, השירות אידאלי בעבור משפחות, אנשי עסקים, מבוגרים, מטיילים עם אנגלית קלוקלת ובעיקר, ביקורים קצרים בעיר.

לונדון היא אחת הערים המיוחדות ביותר באירופה, יש הרבה מה לראות, גם אם קבעתם לעצמכם חופשה ארוכה בעיר תגלו במהרה כי הזמן קצר והמלאכה מרובה. הסעות מסטנסטד ללונדון מאפשרות לכם להתחיל את החופשה שלכם מיד ברגע הנחיתה, לא תבזבזו זמן יקר בחיפוש אחר אמצעי תחבורה ציבורית.

כמה זה עולה?

שירותי ההסעות מוצעים לישראלים במחירים שווים לכל כיס, הרכבים כולם נוחים, הנהגים מקצועיים ויש גם מדריך מלווה ישראלי דובר עברית. המחירון מציע מחיר מוזל לזוגות בכפוף לרכישת שני כרטיסים ומחיר מוזל עוד יותר ברכישת 3 כרטיסים או יותר. ישנה אפשרות להזמין גם הסעה ספיישל ישירות אל בית המלון שלכם ושירותי הסעות ברכבים מפוארים.

מידע שימושי על שדה התעופה סטנסטד

שדה התעופה של סטנסטד הוא שדה תעופה בינלאומי בו נוחתות גם טיסות מישראל, המחירים המוזלים בטיסות אל סטנסטד הפכו את המקום אטרקטיבי. טיסות הנוחתות בסטנסטד תהיינה במקרים רבים זולות יותר בהשוואה לטיסות הנוחתות בנמל התעופה הראשי של לונדון. השדה ממוקם במרחק של 56 ק"מ מהאזור המרכזי של לונדון, בעבר שימש שדה התעופה סטנסטד בעיקר לנחיתת טיסות פנים אך כיום הוא כבר משמש גם כשדה תעופה בינלאומי.

הנוסעים המגיעים אל שדה התעופה סטנסטד יוכלו להגיע אל העיר לונדון תוך שימוש בתחבורה ציבורית או בשירותי הסעות מסטנסטד ללונדון סביב השעון. הנסיעה במונית ללא עצירות אורכת כ-45 דקות, אם מדובר בשירות הסעות מסטנסטד ללונדון במתכונת של מונית שירות הנסיעה תהיה ממושכת יותר. הסעות מסטנסטד ללונדון הן הפתרון הנוח והיעיל ביותר, בעבור קבוצות אפשר לתאם מחירים אטרקטיביים.

 

 

 


 


 להצעת מחיר ללא התחייבות


טואול בניית אתרי אינטרנט